Unijos kolektyvas Paslaugų įkainiai Kodėl kredito unija? Narystė Bankų sąskaitų rekvizitai Indėlių draudimas Asmens duomenų apsauga

Apie uniją

Kredito unija „Mano unija“ yra viena didžiausią patirtį sukaupusių kredito unijų Lietuvoje. Atšventusi 20 - ąjį gimtadienį, kredito unija pakeitė ir savo prekės ženklą. Nuo šiol uniją vadiname dar vienu vardu, kuris per šį ilgą sėkmingos veiklos vykdymo laiką narių tarpe tapo Mano Unijos sinonimu. Unija vienija stiprią narių bendruomenę, kuri yra atvira naujoms idėjoms, kredito unijos paslaugų tobulinimui ir pagalba vienas kitam. Didžiuojamės savo patirtimi ir kviečiame  visus, siekiančius efektyviau valdyti savo asmeninius finansus, prisijungti prie kredito unijos narių (daugiau apie narystę).

Kredito unija „Mano unija" rūpinasi Jumis, Jūsų finansų valdymu ir Jūsų ateitimi. Viskas, kuo mes užsiimame yra skirta tam, kad kredito unijos nariams būtų suteiktos kokybiškos ir profesionalios paslaugos, bendradarbiaujant ir palaikant artimą ryšį vienas su kitu.

Pagrindinis kredito unijos išskirtinumas - kiekvienas mūsų klientas taip pat yra ir unijos narys, įsigijęs pajų - asmeninę dalį kredito unijos kapitale. Narystė kredito unijoje suteikia Jums teisę dalyvauti kredito unijos valdyme ir balsuoti priimant svarbius sprendimus dėl kredito unijos veiklos vykdymo. Santykiai tarp unijos narių paremti bendros naudos siekimo principu. Unija veikia priimdama indėlius iš norinčių taupyti ir skolindama lėšas tiems, kuriems reikalingas kreditavimas. Tai lemia palankesnes paskolų sąlygas, mažesnius administracinius mokesčius, geresnes palūkanas ir kiekvieno nario individualių poreikių tenkinimą. Mes išklausome kiekvieną istoriją ir stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą kiekvienam Jūsų.

Tikslas - užtikrinti profesionalias ir kokybiškas paslaugas kiekvienam kredito unijos nariui, teikti profesionalias finansines konsultacijas ir būti patikimu partneriu bei draugu mūsų klientams priimant svarbius finansinius sprendimus.

Misija - būti kredito unijos narių finansiniu patarėju ir partneriu, siekti, kad kredito unijos teikiamos paslaugos atitiktų kiekvieno nario individualius poreikius ir kurtų didžiausią naudą tiek taupantiems, tiek besiskolinantiems.

Vizija - savo paslaugų ir aptarnavimo kokybe, operatyvumu ir efektyvumu užimti lyderiaujančią poziciją šalies kredito unijų sektoriuje, teikti finansines paslaugas, kurios padėtų kredito unijos nariams siekti užsibrėžtų tikslų, atitiktų narių poreikius ir lūkesčius, bei užtikrinų jų finansinę gerovę ateityje.

Mano Unijos veiklos elektroninė licencija.

Unijos valdymas

Stebėtojų taryba

Pijus Ralys, pirmininkas

Gintas Pošiūnas, narys

Rytis Laurinavičius, narys

Kęstutis Olšauskas, narys

Valdyba

Vytautas Olšauskas, pirmininkas

Svajūnas Verbickas, narys, Administracijos vadovas

Vytautas Jonas Lapienis, narys

Paskolų komitetas

Ruslanas Telnovas, pirmininkas

Marius Palionis, narys

Gintarė Pėdnyčienė, narys

  • Kredito unija „Mano unija"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano unija" 1996-2018. Visos teisės saugomos.