Kredito unija „Sostinės Kreditas“ prisijungė prie mažmeninių mokėjimų sistemos

2015, lapkričio 26

Kredito unija „Sostinės kreditas“, tobulindama savo paslaugų kokybę ir gerindama klientų lėšų apsaugos sistemą, prisijungė prie mažmeninių mokėjimų sistemos LITAS-MMS, kuri klientų mokėjimo nurodymus įvykdys greičiau ir efektyviau. Detalesnę informaciją apie LITAS-MMS sistemą rasite čia: http://www.lb.lt/litasmms_2
 
Tam, kad klientų lėšos kredito unijoje būtų dar saugesnės, taip pat atsižvelgiant į visuotinai taikomą kredito įstaigų, dalyvaujančių LITAS-MMS sistemoje praktiką, nuo 2015 m. gruodžio 1 d. yra keičiami kredito unijos elektroninių paslaugų sistemoje atliekamų mokėjimo operacijų dienos ir mėnesio operacijų limitai.
 
Trumpai apie pakeitimus 
 
Vietoje iki šiol galiojusio 99 999 EUR operacijų limito (arba kito limito, nurodyto Jūsų Elektroninių paslaugų teikimo sutarties Specialiosios dalies 2.8. punkte) nuo 2015 m. gruodžio 1 d. klientams bus taikomi standartiniai 1500 EUR dienos ir 5000 EUR mėnesio operacijų limitai. Tai reiškia, kad klientų atliekamų per vieną dieną vienos ar kelių operacijų bendra suma negalės viršyti 1500 EUR, o atliekamų per vieną mėnesį – 5000 EUR. Limitai nebus taikomi mokėjimo operacijoms, atliekamoms į kitas savo ar kitų asmenų sąskaitas kredito unijoje „Sostinės kreditas“, taip pat mokėjimo operacijoms, atliekamoms į kliento asmeninę sąskaitą kitoje kredito įstaigoje, nurodytą Elektroninių paslaugų teikimo sutarties Specialiosios dalies 2.7. punkte.
 
Kas keisis klientams? 
 
Nuo 2015 m. gruodžio 1 d. klientams automatiškai bus pritaikyti nauji operacijų limitai. Kaip ir anksčiau, operacijų limitai nebus taikomi mokėjimams į klientų Elektroninių paslaugų teikimo sutarties Specialiosios dalies 2.7. punkte nurodytą sąskaitą, taip pat į kitas klientų ar kitų asmenų sąskaitas kredito unijoje „Sostinės kreditas“.
 
Klientai, norintys pakeisti operacijų limitus, nurodyti kitą sąskaitą, kuriai nebūtų taikomi limitai, arba turi kitų klausimų, susijusių su šiais pasikeitimais, turi atvykti į kredito uniją, kur klientų aptarnavimo specialistai pasiūlys, priimtiną sprendimą.
 
Pažymime, kad operacijų limitų keitimas yra vykdomas klientų interesais, siekiant geresnės klientų lėšų apsaugos.
  • Kredito unija „Mano unija"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano unija" 1996-2018. Visos teisės saugomos.