Kredito unija "Sostinės kreditas" keičia prekės ženklą

2015, liepos 27

Kredito unija „Sostinės kreditas“ pristato savo naująjį prekės ženklą Mano unija. Logotipo pasikeitimas simboliškas, sukaupę 19 metų sėkmingos veiklos patirtį esame pasiruošę ir toliau plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą bei priimti daugiau narių į kredito unijos bendruomenę, kartu su Jumis žengti naujų galimybių ir abipusio pasitikėjimo keliu. Dažnai girdėjome Jus, mieli nariai,  tariant „mano paskola“, „mano indėlis“, „mano sutartis“, „MANO UNIJA“. Kredito unija yra mano, tavo ir mūsų visų bendruomenė, kurios gerovė priklauso nuo atskiro kiekvieno nario įsitraukimo.

NAUJOJO LOGOTIPO SIMBOLIKA

Gyvybingumas

Naujos idėjos ir naujos galimybės, entuziastingai dirbame kiekvienam iš Jūsų.

Nuoširdumas

Mano unijoje tai viena svarbiausių taisyklių, tik palaikydami atvirą ir nuoširdų ryšį galime siekti geriausio sprendimo.

Rūpestingumas

Mums iš tikrųjų rūpi žmogus. Esame viena Vilniuje gyvenanti, kurianti ir auganti bendruomenė, rūpinimasis vienas kitu užtikrina mūsų visų gerovę šiandien ir ateityje.

Tobulėjimas ir augimas

Augantis paslaugų spektras, auganti narių bendruomenė. Augti reiškia tobulėti, kasdien mokomės ir siekiame naujų sprendimų bei galimybių.

Globėjiškumas

Kredito unija tai ne tik finansinė institucija. Mano unija padeda nariams įvairiose iniciatyvose, o nariai padeda vieni kitiems.

Pasikeitus prekės ženklui, visi kredito unijos rekvizitai išlieka tokie patys.

Mano unija dėkoja, kad jau 19 metų esate kartu!

  • Kredito unija „Mano unija"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano unija" 1996-2018. Visos teisės saugomos.